מתקן אופנים סליידר

מכירת קורקינטים חשמליים במרכז

כלי תחבורה נוח, משתלם ועם התמורה הגבוהה ביותר למחיר

אם יצא לכם להסתובב בתל אביב לאחרונה, בוודאי ראיתם שכל העיר מלאה בקורקינטים חשמליים. לא סתם הקורקינטים הולכים ומחליפים את האופניים החשמליים, שהחליפו אופניים רגילים ואת כלי התחבורה המסורתיים – רכבים פרטיים ותחבורה ציבורית.

הקורקינטים נותנים מענה מעולה לנסיעות בערים צפופות אשר סובלות מפקקים, מתחבורה איטית (אשר לא פועלת גם בסופי שבוע) ולערים עם מצוקת חנייה (בדומה לכל ערי המרכז שלנו כאן בארץ).

מעבר לנוחות, הם גם מהווים תחליף ירוק וידידותי לסביבה, אשר אינו מזהם את כדור הארץ ובכך, במעבר אליהם, אתם גם תורמים לסביבה שלכם ומפחיתים את עוצמת הזיהום וגם יכולים להנות מכלי תחבורה נוח, ידידותי למשתמש ויחסית, לא יקר.

תיקון ומכירה של אופניים וקורקינטים

טכנולוגיה מתקדמת בקורקינטים חשמליים

תיקון ומכירה של אופניים וקורקינטים

כחנות מקצועית אשר עוסקת במכירת קורקינטים חשמליים במרכז, אנחנו יכולים לספר לכם שעולם זה, הולך ומתפתח טכנולוגית כל הזמן. הפיתוחים החדשים המשפיעים על בטיחות הרוכב, על הנסיעה החלקה על הכביש ועל נוחות הנשיאה וקלות הקורקינט, מפתיעים גם אותנו כל הזמן.

אז איך בוחרים קורקינט חשמלי נכון לכם?

פשוט מאוד. מתייעצים.

אנחנו בבייק מרקט, מציעים לכם הרוכבים הפוטנציאליים, לעזוב את הקורקינטים השיתופיים ולעבור לקורקינט חשמלי אישי משלכם. כזה שתוכלו להסתובב אתו במהלך כל היום, להעלות אתכם הביתה בסוף היום ולדעת, שהוא יחכה לכם בבוקר, טעון ומוכן לפעילות.

ישנם סוגים ודגמים רבים של קורקינטים חשמליים. חלקם עם מושב, חלקם בלי, לחלקם סוללה עם חיים ארוכים יותר וחלקם מתאימים בעיקר לנסיעות קצרות. בכל הדגמים האלה, אנחנו בבייק מרקט נשמח לסייע לכם, לייעץ ולהציע לכם את האפשרויות הקיימות אצלנו בחנות.

בחירה מושכלת של כלי תחבורה הנכון לרכיבה שלכם, היא בחירה מהותית וחשובה אשר יכולה להשפיע על חווית הרכיבה שלכם. אנו מבטיחים להיות שקופים אתכם, להציע לכם את הדגמים הנכונים לכם ולחשוב על טובתכם בעת המכירה. אנחנו יודעים שבזכות זה, נרוויח לקוחות נאמנים, אשר ימליצו עלינו וגם יחזרו אלינו בעתיד.

אנו כל צוות בייק מרקט, עומדים לרשותכם בחנות שלנו, בשיחה טלפונית או בהשארת הודעה כאן באתר.

תיקון ומכירה של אופניים וקורקינטים

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו 054-3644379, או השאירו פרטים: