תיקונים לאופניים וקורקינטים חשמליים

אחרי שמתרגלים, קשה להתמודד בלי אופניים או קורקינט

אחרי שעוברים לאופניים וקורקינטים חשמליים, מתרגלים לנוחות, לזמינות, למהירות בה אפשר להגיע לכל מקום ולעלויות התחבורה הנמוכות, קשה מאוד להסתדר בלעדיהם.

הנוחות בפשוט לצאת מהבית, לעלות על האופניים החשמליים או על הקורקינט החשמלי ולנסוע לכל מקום בו נחפוץ בעיר בצורה מהירה וקלה, ממכרת.

אבל מה קורה כאשר כלי הרכב הנאמן שלנו, מתקלקל או לא עובד בצורה תקינה כבר? המעבר חזרה לתחבורה ציבורית, להליכה ברגל או למוניות, הוא קשה והאמת, שאין באמת סיבה לעשות זאת, כשאנחנו במייק מרקט, מציעים תיקונים לאופניים וקורקינטים חשמליים במרכז, במחירים הוגנים ובמקצועיות גבוהה.

שירותי התיקונים של בייק מרקט

אצלנו בביק מרקט, תוכלו לקבל שירות תיקונים מקצועי, ברמה הגבוהה ביותר לאופניים חשמליים וגם לקורקינטים חשמליים. אנחנו מחזיקים אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום זה, עם התמחות מיוחדת באופניים חשמליים ובקורקינטים חשמליים. המומחים שלנו יודעים להתמודד עם תיקונים מסוגים שונים, לדגמים שונים, של יצרנים שונים ובסך הכל, להתמודד בהצלחה עם כל תיקון שתביאו אלינו.

אנחנו נדע לאבחן לכם את התקלה בצורה הטובה ביותר, לתת לכם הצעת מחיר הוגנת לטיפול בתקלה שיש לכם באופניים בחשמליים או בקורקינט החשמלי ולתקן לכם אותה בזמן סביר, כך שתוכלו לחזור מהר ככל האפשר לפעילות מלאה ולתחבורה הנוחה, אליה התרגלתם.

תיקון ומכירה של אופניים וקורקינטים

סימני אזהרה אליהם צריך לשים לב בנסיעה על אופניים או קורקינט חשמלי:

– נסיעה איטית מהרגיל גם בהפעלת מקסימום הנסיעה

– הטיה של הנסיעה לצד אחד – לעיתים אנחנו מרגישים שכלי הרכב שאנו נוסעים עליו, נוטה לצד אחד ואנחנו מרגישים עקומים בנסיעה. במקרים כאלה, יתכן ויש בעיה בגלגלים או בכוונון של האופניים או הקורקינט

– נורות חיווי – אם נורות החיווי שלנו לא עובדות, או לחילופין עובדות בצורה רציפה גם כאשר הטענו את הסוללה במלואה, יש סיכוי כי קיימת לנו בעיה בנורות או אפילו בעיה בסוללה עצמה

– קושי ברכיבה- מרגישים התנגדות בנסיעה? האופניים נהיו לכם קשים לרכיבה? הקורקינט לא זז כמעט ואתם צריכים להפעיל כוח רב כדי שיזוז? אין ספק שמשהו לא בסדר בכלי התחבורה שלכם וחשוב לבדוק מה לא תקין בו במהירות האפשרית, ללא המשך נסיעה עליו שיכולה להחמיר את המצב

– רעשים שאינם רגילים – אם בנסיעה, אתם שומעים רעשים מוזרים מהאופניים החשמליים או מהקורקינט החשמלי שלכם, כנראה שיש בעיה אמיתית. רעש לא קורה סתם, הוא מעיד על בעיה, על חלק משוחרר או על רכיב שלא עובד בצורה תקינה באופניים או בקורקינט שלכם וזה הזמן לבדוק אותו

מה יקרה אם לא נטפל בבעיה?

תיקון ומכירה של אופניים וקורקינטים

בדומה לעולמות שונים ולכל דבר אחר בחיים בעצם, אי טיפול בבעיה בצורה מיידית, יגרום לה לגדול ולעלות לנו הרבה יותר. בכסף וחלילה גם בפגיעה גופנית. תקלות לא מסדרות את עצמן ואם הן קורות לסירוגין, זה לא אומר שההתקלה נרפאה או עברה מעצמה, אלא שיש בעיה אמיתית באופניים החשמליים או בקורקינט החשמלי שלכם והבעיה הזאת, מצריכה בדיקה מקצועית ותיקון מקצועי. דחיינות יכולה לעלות לנו המון כסף וגם לפגוע משמעותית בבטיחות הנסיעה שלנו.

איך צריך לטפל בתקלה באופניים חשמליים או בקורקינט חשמלי?

פשוט להגיע אלינו. לבוא אלינו עם הקורקינט החשמלי או עם האופניים החשמליים. עדיף שלא ברכיבה עליהם בכדי שלא להחמיר את הבעיה. אצלנו בבייק מרקט, תקבלו שירותי אבחון מקצועיים, שירותי תיקונים מקצועיים בכל תחום ונושא והכל, במחירים הוגנים ומשתלמים, במהירות תיקון ובמקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

תיקון ומכירה של אופניים וקורקינטים

שירותי תיקון

תיקון ומכירה של אופניים וקורקינטים
תיקון אופניים חשמליים במרכז
תיקון ומכירה של אופניים וקורקינטים
תיקון קורקינט חשמלי במרכז

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו 054-3644379, או השאירו פרטים: